Pivovar

Náš sládek pro Vás vaří čtyři druhy piv na kterých si můžete pochutnat u nás v restauraci, případně si je můžete odnést v PET lahvi do pohodlí domova, nebo Vám je naplníme do KEG sudu na grill párty či jinou příležitost.

Plnění piva do sudů:
Pro zájemce o pivo v KEG sudech máme stanovené maloobchodní ceny. Pro hostinské a restauratéry s živnostenským listem máme stanovené velkoobchodní ceny. Veškeré informace o možnosti plnění a odběru piva v KEG sudech vám rádi poskytneme na telefonním čísle: 725 869 837

Prohlídky pivovaru:

Pořádáme organizované prohlídky pivovaru se sládkem. Prohlídky jsou organizovány pro skupiny od 10ti do 15ti osob. Termín prohlídky si můžete individuálně dohodnout po telefonu: 725 869 837

Prohlídky pivovaru – jednotná cena za prohlídku pivovaru á 60,- Kč.

Nově připravujeme spíše pro pány, ale i dámy, možnost uvařit si svojí várku piva, kterou si můžete po dozrání stočit do sudu a vychutnat si své vlastnoručně uvařené pivo. A na památku od našeho Sládka dostanete certifikát o úspěšném vaření piva.

Stálá nabídka piv:

Čeledín byl na staročeském statku osobou “nejníže“ postavenou, nicméně bez dobrého čeledína se žádný pořádný statek neobešel.  A tak se i u  nás stal Čeledín nepostradatelným obyvatelem našich výčepů.

Čeledín je poctivá světlá výčepní desítka, která Vás překvapí svou plnou chutí a zároveň osvěžující lehkostí. Alc. 4,5 % vol.

Mouřenín byl muž tmavé pleti s podivným ošacením, čímž vzbuzoval mezi staročeským lidem pozornost a zvědavost. A právě pro pokušení lidu se s mouřenínem setkat, či se ho dokonce dotknout, jsme ho pustili do našeho výčepu. 

Mouřenín je polotmavá jedenáctka s lahodně vyváženou hořkosladkou chutí. Alc. 4,7 % vol.

Sedlák byl pán. Díky jeho moudrosti a zkušenostem věděl každý na statku co, jak a kdy má dělat a jedině tak mohl statek prosperovat. Mít někoho, kdo má moudrost a zkušenosti, je prostě nutnost, proto ho najdete i na našich pípách.

Sedlák je tradiční dvanáctistupňový ležák, který si prostě zamilujete. Alc. 5 % vol.

Lanbert je kyšická „náplava“. Je to řízný chlapík ze severozápadu, který jednoho dne navštívil Kyšice a tak se mu zde zalíbilo, že se tu natrvalo usadil. Ve skutečnosti název obsahuje jméno zakladatele pivovaru.

Lanbert je unikání pšeničná třináctka, která v sobě kloubí jemnost a říz. Alc. 5,5 % vol.